• Ново
Преносимо Памучни Детско Одеало Органичен Детски Спален Чувал Детски Спален Чувал С Ръкави Детско Обвивка На Новороденото Спален Чувал

Преносимо Памучни Детско Одеало Органичен Детски Спален Чувал Детски Спален Чувал С Ръкави Детско Обвивка На Новороденото Спален Чувал

BGN 36.48
Брой продукти
На склад


Размер : 85 см (дължина чанти)
подходящ за : 1-3 години
100% памук
Преносимо Памучни Детско Одеало Органичен Детски Спален Чувал Детски Спален Чувал С Ръкави Детско Обвивка На Новороденото Спален Чувал

Други функции

Дете американски размер:
24М
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Спални чували
Пол:
Унисекс
Тип Тъкани:
Рипсено кадифе
Номер На Модела:
А001
Материал:
Модал, Памук
търговска марка:
Эрдабаби
Вид На Модела:
Карикатура

Най-добри сделки